Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

13.11.2010

zkoušky FPr2

sama samotinká jsem jela s páníkama do Hrádku u Rokycan na zkoušky. Ze začátku to vypadalo docela dobře, nepršelo, zima taky moc nebyla, ale začal foukat docela silný vítr. Před zahájením stop se losovalo a páník si vytáhnul číslo 5, tj. šli jsme úplně poslední.

 

 

 

 

11.8.2010

návštěva na táboře boxerů

tentokrát jsem byla s Borůvkou a páníčkama na návštěve v Třímanech za boxerama. Ráno byla poslušnost, v poledne voda a odpoledne obrany. Pěkný den se vydařil.

 

Obrazek

 

31.7.2010 - 6.8.2010

vodní soustředění v Ejpovicích

Se ségrou Borůvkou, mámou Afroditou a páníkama jsem jela na vodní soustředění záchranné brigády kynologů do Ejpovic. Plácek na táboření byl přímo u vody a tak jsme cvičili a cvičili. Páníček mě také vozil na lodi, pak jsem z lodi skákala do vody, plavala jsem pro aportík, nosila jsem pádlo .......

Počasí nám ale moc nepřálo a tak jsme soustředění ukončili o 2 dny dříve, než bylo v plánu.  Během víkendu voda zatopila celý plac, kde jsme všichni tábořili.

 

Obrazek

 

 

4.6.2010 - 6.6.2010

víkend v Meziříčku

Obrazek

 

 

 

31.1.2010 - 7.2.2010

lavinový výcvik v Jeseníku

Mám za sebou další výcvikový týden, tentokrát jsme cvičili v Suché Rudné s partou z KPZK. V naší skupince bylo celkem 7 pejsků , počasí trošku kolísalo -1  až - 14 st., ale i přesto bylo krásně.

 

Obrazek

 

 

takhle vypadala POZVÁNKA na výcvik :

Štěkání do sněhu aneb lavinový týden

laviny_pozv_1.jpgSrdečně vás zveme společně s Klubem PZK na výcvikový tábor a dovolenou na horách, spojenou s intenzivním lavinovým výcvikem, poslušností a pro zájemce i s výcvikem tažných prací.  Výcvik je určen nejen pro členy klubu ale i pro veřejnost, vítána jsou všechna (vhodná) plemena.

Termín: 31. 1. - 7. 2. 2010

Podrobnosti v dalším textu...

laviny_pozv_2.jpgZimní výcvikový týden bude v bungalovech hotelu Paramon v Suché Rudné, kde jsou ideální podmínky pro výcvik, dobré jídlo a v okolí vhodná místa pro výcvik.

Ubytování bude v zateplených a vytápěných bungalovech, které mají každý sprchu a wc.  V každém bungalovu jsou dva pokoje o dvou či třech lůžkách, jsme domluveni že je budeme obsazovat po dvou osobách aby měli pejsci dost místa. Informace o hotelu najdete na webu www.paramon.cz. Cena za týdenní pobyt je za osobu v dvoulůžkovém pokoji včetně polopenze 2 850,-, a za psa za pobyt 350,-.

Výcvikový program tábora bude zahrnovat zejména výcvik lavinového vyhledávání a bude probíhat ve dvou blocích denně, dopoledne a odpoledne, někdy bude nahrazen poslušností. Cvičit budeme tak, aby mohli zájemci jít na zkoušku IRO RH LA, tedy včetně dovedností a trochu poslušnosti na příslušnou zkoušku.Zkušební řády najdete například ZDE

laviny_pozv_3.jpgÚčastníci budou dělat ifiguranty, aby si vyzkoušeli i druhý pohled na práci prů, máme to vyzkoušeno jako důležitou součást výcviku a počítejte s tím. Pro zájemce je předběžně dohodnuta možnost složení zkoušek IRO, záleží na sněhových podmínkách.

Pokud nebude chtít někdo cvičit přímo na zkoušku, máme připraven i výcvik tažných prací, pokud máte zájem, vezměte si sebou tažný postroj - pokud nevíte jaký je pro vašeho psa vhodný, ozvěte se a poradíme vám. Večer nebudou chybět oblíbené přednášky na různá psí témata. Poplatek za výcvik je 2400,-.

Výcvik bude bude probíhat, jak jste už zvyklí, zábavnou formou, aby dělal radost pejskům i psovodům a aby jsme se toho jako vždy hodně naučili.

Přihlaste se co nejdříve, počet mít je omezený, aby bylo možno se každému individuálně věnovat. Uzávěrka přihlášek je 4.1.2010.

Informace formulářem dole, na email pavel@bradac.cz Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny   nebo telefon 721 647 970 a přihláška je ZDE

 

9.1.2010 - 17.1.2010

lavinové soustředění na Špičáku

Tak jsem se vypravila s páníkama na své první soustředění a hned na laviny. Vůbec jsem nevěděla, co mne čeká, ale byla jsem mile překvapena. Pokojík, kde jsme byli celou dobu ubytovaní byl sice menší, ale nám stačil. Počasí jsme měli krásné, bylo skoro celý týden -5 st. a tak ani páníci nebyli moc promočeni. Váleli se totiž ve sněhu, když se nám snažili schovat.

 

Obrazek